Łazienkowa umywalka w różnych stylach

Wybór umywalki nie musi oznaczać godzin spędzonych na poszukiwaniach odpowiedniego modelu, przeglądaniu katalogów lub odwiedzania dziesiątek sklepów. Czasami wystarczy po prostu zajrzeć do internetu i sprawdzić, jakie rozwiązania proponują specjaliści albo inni użytkownicy, tak by mieć porównanie i być może zasugerować się rozmaitymi propozycjami. Okazuje się, że możliwości nie brakuje, a różnorodne opcje wyposażenia dopasowane są do powierzchni, jaka jest do dyspozycji, oraz oczywiście do preferowanego stylu domowników.

Do wyboru wiele form

 

 

W zależności od upodobań można się zdecydować na umywalki wolnostojące, nablatowe, meblowe lub ścienne. W tym przypadku sporo zależy zarówno od gustu, jak i przestrzeni łazienki. Nawet jeśli nie zajmuje wiele miejsca, to trzeba sobie zdawać sprawę z tego, jak istotnym elementem wyposażenia jest właśnie umywalka. Aranżacje, które można znaleźć na przykład w internecie, idealnie potwierdzają jej praktyczny charakter. Chodzi o to, by tego typu produkty z jednej strony efektownie się prezentowały, a z drugiej – pozwalały na komfortowe korzystanie z nich podczas porannej toalety, mycia zębów czy golenia. Dla jednych idealnym rozwiązaniem będą więc umywalki nablatowe, które z całą pewnością doskonale się prezentują. Ciekawie wyglądają też modele meblowe, które umieszcza się na przykład na szafce. Mebel można wykorzystać jako schowek na rozmaite preparaty lub niewielkie urządzenia łazienkowe. Wersje ścienne przydatne są w sytuacji, kiedy korzysta się z nich w pozycji siedzącej lub wówczas, kiedy konieczne bywa wjechanie osoby na wózku inwalidzkim. Przestrzeń pod umywalką jest wtedy kluczowa.

 

Jaki rozmiar? Szerokie możliwości

 

Nie ma wątpliwości, że dla wielu osób istotny jest także rozmiar umywalki. Oczywiście na większe produkty można sobie pozwolić w pomieszczeniach, które dysponują odpowiednią przestrzenią. Długość, szerokość, a nawet głębokość to parametry, które można dopasować do własnych wymagań. Także podwójne modele są dostępne. Kształty też mają znaczenie. Można się zdecydować na owalne lub bardziej prostokątne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *